Detecting: 0%

Intihal Programı

Tamamen ücretsiz ve doğru online intihal programı.
Intihal tespit için içeriği kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.

Derin araştırma
Reklamsız
Kelime Sınırı
Yok
banner
intihal
denetleyicisi
Profesyonel Olbanner
Destek
Kullanıcı Koltukları
Doğru Raporlar
bannerProfesyonel Ol
Toplam Kelime(ler): 0 / 1000
25k Kelimeye kadar kontrol etmek için
Profesyonel Olun
Toplam Karakter: 0
Müşteri Stisfication
4.8

Haftalık Planınızı Yalnızca

$5
Dilbilgisini Kontrol Et

Intihal Programı “PRO
en güvenilir intihal kontrol

Misyonumuz, herkesin intihal tespit ihtiyaçlarını karşılamaktır. Verimlilik ve güvenilirlik görevlerini yerine getirmek için pek çok özel özelliğe sahip en kullanıcı dostu arayüz.

no ads
Reklamsız
deep search
Derin araştırma
accurate report
Doğru Raporlar
file support
Destek
multiple file support
Çoklu Dosya Destekleyici
easy to use
Kullanımı kolay!
data safety
Veri Güvenliği
latest technology
Son teknoloji
check words
25k Kelimeye Kadar Kontrol Edin
Go
Pro

Birden Çok Dil İçin intihal denetleyicisi ücretsiz

Bizim intihal denetleyicisi ücretsiz diğer bölgelerdeki kullanıcılar için birden fazla dilde intihal kontrol etme yapmanıza izin verebilir. Benzerlik oranı bulma aşağıdakiler dahil olmak üzere farklı dillerde:

Neden Bizim Intihal
Denetleyicisi Seçmelisiniz?

Intihal denetleyicisi birçok özellik sunar. Bizim intihal programı diğerlerinden farklı kılan bazı karşılaştırmalı işlevler aşağıda tartışılmaktadır.
logo
Ücretsiz Hızlı Arama

Bizim intihal denetleyicisi ücretsizdir. Gelişmiş algoritması ve size anında sonuçları gecikmeden göstermek için tasarlanmıştır.

logo
Derin araştırma

Bu benzerlik kontrolü yazılımı, size derin ve kapsamlı intihal kontrol imkanı sunar. Ek intihal aramaları ve sonuçları elde edeceksiniz.

logo
URL Veya Dosya Yükleme

İçeriğiniz dosya veya URL biçimindeyse intihal oranı hesaplama size yine de yardımcı olabilir. Benzerlik oranı hesaplama adresine bir dosya veya URL yüklemenizi sağlar.

İntihalin Sonuçları

İntihalin sonuçları akademik, kişisel, profesyonel, yasal ve diğerleri olabilir. Intihal tespit programı kolaylıkla temin edilebilir ve intihalcileri şaşırtıcı bir şekilde yakalamak için kullanılmaktadır. Bir kez intihalle suçlanan bir kişiye her zaman şüpheyle bakılacaktır. Lafı daha fazla uzatmadan, kopyalarsanız karşılaşacağınız olası sonuçları gözden geçirelim:
logo

Akademik

Günümüzde telif hakkıyla korunan makale eğitim kurumlarında sürekli bir sorun haline gelmiştir. Öğrenciler, kısa bir süre içinde çok fazla araştırma yaparak birçok ödev oluşturur. Duke Üniversitesi gibi birçok okul/kurumun adli işler büroları vardır. Her bir intihal vakasını gözden geçirecek ve cezaları belirleyeceklerdir.

Kişisel

Çoğaltma yakalandıktan sonra intihal sonuçlarının çoğu ortaya çıkar. Kurumlar, verileri kopyalayan öğrencilerin genellikle araştırma ve yazma becerilerini öğrenmekte başarısız olduklarını kaydetti. Kurumdan ayrıldıktan sonra, tüm bu öğrenciler orijinal içerik oluşturma yeteneğini kaybeder çünkü daha önce kopya çekmişlerdir.

logo
logo

Profesyonel

Sayısız gazeteci, akademisyen, yazar ve içerik oluşturucunun itibarları intihal suçlamalarıyla zarar gördü. İntihalciler kovulmakla veya işten çıkarılmakla devam eden çalışmalarını bozmakla kalmaz. Gelecekte iş bulmakta da zorlanırlar. Özellikle korkunç bir intihal örneği veya daha kötüsü, bir kişinin profesyonel imajını yok edebilir. Ayrıca intihal damgasından kaçınmak için kariyerlerini değiştirmeye zorlar.

Yasal

Belirli durumlarda ortaya çıkabilecek tüm mesleki ve kişisel zorlukların yanı sıra hukuki sonuçları da vardır. Telif hakkıyla korunan materyali kâr amacıyla kopyalamak, intihalcinin bazı mali kayıplar ödemesine neden olabilir. Bazı durumlarda, verilerin kopyalanması intihali cezai kovuşturmaya maruz bırakabilir. Ve ceza, suçlamalardan hapis cezasına kadar değişebilir.

Bu nedenle, herhangi bir içerik göndermeden önce türkçe intihal programı bir kez kullanarak kopyalayıp kopyalamadığınızı kontrol edin. Sizi her türlü zarardan koruyabilir. Yinelenen içerik denetleyicisi kullanarak sonuçlar için uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bunlardan intihal tespit siteleri yararlanarak kendinizi mahcubiyetten kurtarabilirsiniz.

logo

Nasıl algılar?

Dedektörün intihalleri nasıl tespit ettiği ile ilgili ayrıntılar aşağıdadır.

İntihal Dedektörü ücretsiz ve akıllıdır intihal sitesi. İster öğrenci ister profesyonel olun, herkes bundan aynı şekilde yararlanabilir.

Artık tez tarama programımız ile yayınlanmasına saniyeler kala içeriğinizin benzersiz olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Web sahibiyseniz, maksimum trafik çekmek istiyorsanız, web sitenizde intihal içermeyen bir içeriğe sahip olmak çok önemlidir. Bu, Google ile aynı şekilde çalıştığı için çevrimiçi bulacağınız en iyisidir makale intihal programı.

Müşterilerimizin ihtiyaçları üzerine kapsamlı araştırmalarla oluşturulan, sonuçların herkes için %100 doğru ve özgün olması için gerekli tüm stratejiler ve teknikler uygulanmıştır.

Intihal programları'nın çoğunlukla öğrenciler veya öğretmenler tarafından, sundukları veya kendilerine gönderilen makaleleri, kağıtları ve raporları kontrol etmek için kullanıldığını analiz ettik. Çünkü intihal türü ne olursa olsun kabul edilemez . Bu nedenle özellikle ücretsiz intihal programı sunan bir sistem tasarladık öğrencilerin ve öğretmenlerin koşmasına yardımcı olan makale özgünlük testi.

Öğretmenler ve öğrenciler intihalden vazgeçirmelidir .

Bugün intihal oranı hesaplama deneyebilir ve bunun doğru bir yüzde ile ücretsiz online intihal kontrol aracı olduğunu bileceksiniz!

01 - Önem!

Intihal Programlarının öNemi

SERP'de (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) daha yüksek bir Otorite hedefliyorsanız, o zaman asla çok kopyalanmış bir içerik yayınlama riskini almayın.

İntihal veya yinelenen içerik, daha düşük sayfa sıralamasına neden olabilir. Makalenizin, blog veya web sayfası içeriğinin tamamen benzersiz olmadığı bir duruma takılırsanız, arama motorları, özellikle Google tarafından kara listeye alınma riski nispeten daha yüksektir. Sitenizden hiç kimsenin içeriği olmadığından emin olmak için intihal ölçme için aracımız tarafından sunulan ücretsiz intihal hesaplama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tez tarama programı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dışında akademik kullanımlar için de öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılabilir.

Dikkat! İki ucu keskin bir kılıçtır.

02 - Nasıl çalışır?

Intihal Denetleyicisi Nasıl Çalışır?

O çok basit!

Intihal oranı hesaplama akıllı, özgür ve en doğru bir yazılımdır.

Girdiğiniz içerik, içeriğine göre analiz edilir.

  • sözcüksel frekanslar,,
  • kelime seçimi,,
  • eşleşen ifadeler,,
🌐  Çok dilli 150+ Diller
✔️  Çalışma Sözlüksel frekanslar Bağlamsal Analiz Bulanık Eşleştirme
💯  Kesinlik 100%
✈️  Hız anında check-in
🔁  Kontrol Sayımı Sınırsız

ve diğer birçok önemli faktör. Verdiğiniz metin dahili ağımıza eşleştirilir ve daha sonra farklı veritabanları ve tüm internet ile karşılaştırılır. Metindeki potansiyel intihal için daha iyi ve daha değerli bir arama sağlamak için algoritmamızı özellikle istatistiksel olarak yaygın ifadeleri yok sayacak şekilde tasarladık. Özgünlük testi tamamlandığında, sonuçlar intihal sitesi'mizin bulduğu eşleşme yüzdesi ile birlikte aşağıda görünecektir.

Intihal hesaplama tüm internet taranarak dikkatli bir şekilde yapılır. Tam intihal cümleleri bulunursa, intihal tespit programı o içeriğin orijinal kaynağını belirleyecek ve size gösterecektir. Tek yapmanız gereken içeriği kopyalayıp metin kutusuna yapıştırmak ve ardından “Intihal Kontrolü” butonuna tıklamak.

Kulağa geldiği kadar basit. (İntihal kontrolü nasıl yapılır)

Bu intihal programı ücretsiz öğretmenler, öğrenciler ve yazarlar için , metninizi milyonlarca siteden oluşan veritabanında çalıştıracak ve detayları intihal sorgulama size gösterecektir. Alternatif olarak, makale benzerlik testi yapmak istediğiniz web sitesinin URL'sini girebilir veya dosyaları yükleyebilirsiniz. Bir makale, deneme veya blog olsun, size en güvenilir ve doğru sonuçları vermek için metniniz için kapsamlı bir cümle kontrolü yapılacaktır.

03 - Anlayış!

Online Intihal Programı

Sonuçları Anlamak

Metin kutusunun yanında, Kontrol Edilen, Benzersiz ve İntihal yüzdesi gösterilir.

Aşağıdaki sonuçlarda gösterilen kelime öbekleri veya cümleler intihal oranı hesaplama internette intihal olarak tespit ettiği ve zaten var olan yüzdeler ile birlikte yüzde eşleşmesidir. Bunlar linklerdir ve “Metni Eşleştir”e tıklayarak, intihal edilmiş metni kendiniz görebileceğiniz orijinal kaynağa yönlendirileceksiniz. Makale özgünlük testi bittiğinde, metninizin özgünlük ve intihal yüzdesi de size verilecektir. Ancak içeriğiniz tamamen benzersizse bir tebrik mesajı alacaksınız:

04 - Tanımlamak!

Kopyalanan Materyali Intihal Tespit Programı Ile Tanımlayın

İntihal farklı şekillerde ortaya çıkabilir, ancak sonuç her zaman aynıdır: İntihal başka bir kişiden bir şey çaldı. İntihal, belirli bir kişiyi kaynak olarak kabul etmeden başka bir kişinin fikir ve bilgilerini kullanmak anlamına gelir. Diğer tüm hırsızlık biçimlerine benzer şekilde, intihalin de kendisiyle ilişkili birçok dezavantajı vardır.

Birinin içeriğini kendinize aitmiş gibi aktarmaya çalıştığınızda kasıtlı olarak veya çalışmanızın kaynağını doğru bir şekilde belirtmeyi unuttuğunuzda kasıtsız olarak gerçekleşebilir. Türüne rağmen, yakalanırsanız intihal cezaları yüzleşmeniz gerekir. Çoğunlukla, yanlışlıkla kopyalamanın cezası geçicidir. Kasıtsız intihal tespit etmek, niyet bilgisi gerektirdiğinden, intihalin genel prestiji belirleyici faktör haline gelir.

İntihal, metinsel veya resimsel herhangi bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu nedenle, belgeyi yalnızca telif hakları için taramakla kalmıyor, aynı zamanda resimler için çoğaltmayı da kontrol ediyoruz. En iyi eşleşen fotoğrafları aramak için Ters Görsel Arama da yapabilirsiniz. Gelişmiş görüntü tanıma algoritmalarını kullanarak, tüm internet ve arama motorlarından eşleşen sonuçları ortaya çıkaracaktır.

Direkt sonuçlara geçmeden önce kopya içerik kontrolünü nasıl yapabileceğinize dair kısa bir detay verelim. Binlerce bilgi, milyonlarca metin belgesine artık internet üzerinden ulaşılabiliyor. Yani, manuel olarak kontrol edebileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Ne kadar makale okursanız okuyun veya kaç saat harcarsanız harcayın, asla emin olamazsınız. Bu nedenle, alternatif en iyi yol a makale benzerlik testi çalıştırmaktır. İnternette kolayca bulunabilen ve kullanıcılara en iyi hizmetleri sunan bu tür birçok araç vardır. Çoğu, materyalinizi milyarlarca içerikten araştırır ve yayınlanan başka bir makaleye benzeyen her cümlenin altını çizer.

Close Popup